Kapalı
Mahmutoğulları Çelik Kapı

Adres: Kurtuluş Mah. Fatih Cad. No:12/1-b Aliağa/İzmir

Bizi Arayın

05394134948

Dikili Çelik Kapı
Genel

19
2023

Dikili Çelik Kapı

Dikili Çelik Kapı

Dikili çelik kapı satış ve montaj firmaları arasına ismini yazdıran Mahmutoğulları, kurulduğu günden beri hizmetlerini aynı üstün kaliteyle sürdürüyor. Çelik kapı sektöründe İzmir’in en tanınmış firmalarından biri olmayı ilke edinen firmamız, bunu yaparken nitelikli ürün anlayışından ve profesyonel hizmet prensibinden taviz vermiyor. Çeliğin sağlamlığını ve dayanıklılığını hizmetlerine yansıtan firmamız, çelik gibi sarsılmaz bir kaliteye sahip olmayı ilk öncelik kabul ediyor.

Son teknolojiden ve müşterilerinin memnuniyetinden güç alan Mahmutoğulları Çelik Kapı, yaşam alanlarının imajını güçlendirirken güvenliğini en üst noktaya çıkarıyor.

Çelik Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Bu ürünler; modeline, markasına, ölçülerine ve malzemesine göre farklı nitelikler barındırıyor. Ne var ki, bütün ürünlerimizin bazı ortak yönleri hepsini aynı paydada bir araya getiriyor. Tüm çelik kapı çeşitlerinin sahip olduğu bu kriterleri ise şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Yangına karşı yüksek dayanım,
 • Kötü hava koşullarından asla etkilenmeme,
 • Dış faktörlerden kesinlikle zarar görmeme,
 • Darbelere, aşınma ve yıpranma gibi durumlara karşı dayanıklılık,
 • Kırılma, eskime, çatlama ve benzeri sorunlara karşı direnç.

Çelik Kapı Kullanımının Avantajları

Dikili çelik kapı firması arayışlarına mükemmel ürün kalitesi ve özverili hizmet anlayışıyla cevap veren Mahmutoğulları, ulusal ve uluslararası standartlara göre hareket eder. Firmamızın geniş yelpazesi çelik saclar ve çelik levhalar ile güçlendirilen, modern teknoloji eseri ürünlerden oluşur.

Bu ürünler ise, eviniz ve iş yeriniz için çeşitli avantajları beraberinde getirir. Buna göre, söz konusu avantajlardan bazılarını şöyle ifade edebiliriz:

 1. Kendinizi her yönden güvende hissedersiniz.
 2. Hırsızlara karşı güçlü bir önlem almış olursunuz.
 3. İç mekânlarınızı haşerelerden, soğuktan, aşırı sıcaktan, toz ve benzeri yabancı maddelerden, gürültülerden korursunuz.
 4. Dışarıdan zorlayarak açılamaz.
 5. Korozyon, güneş, yağmur, kar ve benzeri unsurlardan etkilenmez.
 6. Enerji verimliliği son derece fazladır. Tasarruf yapmanıza katkıda bulunur.
 7. Isı yalıtımına sahiptir.
 8. Farklı emniyet pimleri vardır. Gizli emniyet noktaları ve gelişmiş kilit mekanizmaları ile güvenliği üst düzeye çıkarır.
 9. Bakım maliyeti düşüktür.

Siz de bu avantajlara Dikili çelik kapı firmamız ile kavuşmak için hemen bizi arayın! İhtiyaçlarınıza yönelik en doğru modeli bularak kolaylıkla sipariş verin ve kusursuz kalitenin farkını bir ömür boyu yaşayın!

 

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Yorum yapmak için formu doldurunuz

Yorumunuz

İsim

Eposta